Nr katalogowy: 161

Nikolaj Nikanorovich DUBOVSKOIJ (1859-1918)

Nr katalogowy: 161

Nokturn

olej, płótno; 18 x 12 cm;
sygn. na odwrocie: N. 593/N. Dubovskoj (cyrylicą)/ 94.
Cena oferowana 8 000 zł