Nr katalogowy: 160

R. SUTKOVSKI (XIX w.)

Nr katalogowy: 160

Skalisty brzeg, 1880

olej, płótno naklejone tekturę; 17 x 28 cm;
sygn. p. d.: R. Sutkovski (cyrylicą) 1880