Nr katalogowy: 162

W. RASIN (XIX/ XX w.)

Nr katalogowy: 162

Pejzaż z wiatrakami, 1923

olej, płótno; 53,5 x 85 cm;
sygn. l. d.: W. RASIN (cyrylicą) 1923