Nr katalogowy: 159

JEFREMOV I.I. (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 159

Martwa natura z ananasem i granatem, 1883

płótno naklejone na płytę, 23,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: EI (cyrylicą) 83,