Nr katalogowy: 158

Nikolaj Nikanorovich DUBOVSKOIJ (1859-1918)

Nr katalogowy: 158

Motyw miejski, 1912

olej, płótno; 19 x 20,5 cm;
sygn. na odwrocie: 1912 / N. Dubovskoj (cyrylicą)