Nr katalogowy: 126

Wojciech KOSSAK

Nr katalogowy: 126

U bram Marrakeszu, 1940

olej, płótno; 70,5 x 105,5 cm;
sygn. wraz z dedykacją : Pani Zofii Janasowej?
/ przyjaciel Wojciech Kossak / 1940;