Nr katalogowy: 127

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 127

Zwiad, 1942

olej, tektura; 35,3 x 48,1 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1942 (?)