Wojciech KOSSAK
Nr katalogowy: 126
U bram Marrakeszu, 1940
olej, płótno; 70,5 x 105,5 cm;
sygn. wraz z dedykacją : Pani Zofii Janasowej?
/ przyjaciel Wojciech Kossak / 1940;