Roman OPAŁKA (1931-2011)
Nr katalogowy: 405
Kompozycja strukturalna - szara, l. 60 XX w.
olej, płótno; 43,5 x 35,5 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie: R OPAŁKA