Nr katalogowy: 11

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 11

Dwie nagie kobiety

litografia, papier; 38 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kisling (na płycie),