Nr katalogowy: 10

Stafan NORBLIN (1892-1952)

Nr katalogowy: 10

Polska - Górny Śląsk, oryginał 1925, egzemplarz oferowany k. XX w.

druk powielaczowy, podmalowany gwaszem,
papier; 105,5 x 64,5 cm;
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: SNORBLIN
Cena sprzedaży 900 zł