Nr katalogowy: 12

S. KATZ (XX w.)

Nr katalogowy: 12

Żyd

litografia, papier; 59 x 38 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d. ołówkiem: S Katz ? (…), l. d.: A. P.