Nr katalogowy: 432

Ewa HOPPE-NOWICKA (ur. 1958)

Nr katalogowy: 432

Aigues Mortes, 2007

olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: EWA NOWICKA 2007