Nr katalogowy: 431

Barbara FRANKIEWICZ (ur. 1959)

Nr katalogowy: 431

Z cyklu: Podróże po Meksyku, 2004

olej, płótno; 99,5 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Frankiewicz 2004
Cena sprzedaży 9 500 zł