Nr katalogowy: 433

Agata KLECZKOWSKA (ur.1987)

Nr katalogowy: 433

Bez tytułu - Królik, 2011

olej, akryl, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na blejtramie: AGATA KLECZKOWSA 2011;