Nr katalogowy: 416

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Nr katalogowy: 416

Bez tytułu, 1976

olej, płyta; 73 x 62 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Z. BEKSIŃSKI 1976
Cena sprzedaży 120 000 zł