Nr katalogowy: 417

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 417

Zima w mieście, 2004

olej, płótno; 130 x 90 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe