Nr katalogowy: 415

Roman OPAŁKA (1931-2011)

Nr katalogowy: 415

Kompozycja strukturalna - szara, ok. 1964

olej, płótno; 65,5 x 32,5 cm;
sygn. na odwrocie, na blejtramie: R. OPAŁKA
Cena oferowana 18 000 zł