Nr katalogowy: 1102

Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)

Nr katalogowy: 1102

Jesienne drzewa, 1929

olej, sklejka; 32 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Niżyński M 29
Cena oferowana 1 500 zł