Nr katalogowy: 1101

Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)

Nr katalogowy: 1101

Drzewa, 1929

olej, sklejka; 37,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Niżyński M 27?
Cena oferowana 1 500 zł