Nr katalogowy: 1103

Ryszard LEDWOS (1926-2007)

Nr katalogowy: 1103

Kościół św. Wojciecha w Krakowie

olej, płótno; 45,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: R. Ledwos