Nr katalogowy: 140

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 140

Petite fille. Siedząca dziewczyna z warkoczami, 1909-1912

olej, tempera, gwasz, płótno; 79,5 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: J. Makowski