Nr katalogowy: 141

Janer JANKOVSKY (XIX w.)

Nr katalogowy: 141

Faun odpoczywający, 1888

olej, płótno; 41 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jankovsky / 1888