Nr katalogowy: 139

Zofia ALBINOWSKA (1886-1971)

Nr katalogowy: 139

Salonik

olej, płótno; 61 x 80 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Cena sprzedaży 10 000 zł