Nr katalogowy: 138

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 138

Akt leżącej kobiety - Problem, ok. 1916

olej, tektura; 64,5 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: A. NERI.