Nr katalogowy: 123

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 123

Święto Jordanu

olej na podrysowaniu ołówkiem, tektura, 50 x 69 cm;
sygn. l. d.: Wł. Jarocki