Nr katalogowy: 122

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 122

Nasz pupilek, 1923

olej, płótno naklejone na tekturę; 18,5 x 24 cm;
sygn. u dołu: 24 / XII 1923 Wlastimil Hofman
Cena sprzedaży 2 500 zł