Nr katalogowy: 124

Julian PANKIEWICZ (1863-1933)

Nr katalogowy: 124

Dziewczyna huculska, lata 20. XX w.

olej, tektura; 100 x 72 cm;
sygn. p. d.: Julian Pankiewicz
Cena sprzedaży 9 000 zł