Nr katalogowy: 136

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 136

Odpoczynek modelki, 1930

olej, płótno; 72 x 56,5 cm;
sygn., dat. i opis l. d.: Wojciech Kossak / Kraków 1930;
Cena sprzedaży 44 000 zł