Nr katalogowy: 135

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 135

Portret dziewczynki, 1931

olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. p. d.: 31./ W. de Terlikowski; napis autorski l. d.: FEZ