Nr katalogowy: 137

Stanisław PRAUSS (1902-1967)

Nr katalogowy: 137

Wrzesień 1939 roku, 1946

olej, sklejka; 100 x 120 cm;
sygn. i dat.: Stanislaw Praus / 1946;