Nr katalogowy: 134

Franciszek MRAZEK (1876-1933)

Nr katalogowy: 134

Dziewczynka karmiąca kury i pisklęta

olej, tektura; 50 x 34 cm;
sygn. l. d.: F Mrazek;
Cena sprzedaży 1 200 zł