Nr katalogowy: 133

Mikołaj GŁUSZCZENKO (Nowomoskowsk 1901 – 1977 Kijów)

Nr katalogowy: 133

Dziewczyna z parasolką

olej, tektura; 36 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Gluszczenko (cyrylicą)