Nr katalogowy: 132

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 132

Zatruta studnia - szkic, 1901

olej, tektura; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: J. Malczewski / 1901
Cena sprzedaży 36 000 zł