Nr katalogowy: 131

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 131

Z Ziemi Lubelskiej I, 1947

olej, tektura; 21,5 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1947;