Nr katalogowy: 130

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 130

Chata w górach, 1959

olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO 959 R