Nr katalogowy: 148

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 148

Epizod z powstania listopadowego, 1913

olej, deska z dwiema listwami (szpongi); 54,4 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak 1913