Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)
Nr katalogowy: 144
Sygnalista, 1920
olej, tektura; 45,5 x 34 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Leonard Winterowski
/ Warszawa 1920;
/ Warszawa 1920;