Nr katalogowy: 129

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 129

Wiejska droga w Bronowicach, 1903

olej, tektura; 26,5 x 34,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Karpiński / 1903 r;
Cena sprzedaży 22 000 zł