Nr katalogowy: 128

Alexandre ISAILOFF (1869-?)

Nr katalogowy: 128

Pejzaż nadwodny z domostwem

olej, sklejka; 31 x 41 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: Isailoff