Nr katalogowy: 130

Edward OKUŃ (1872-1945)

Nr katalogowy: 130

Forum Romanum, 1914

olej, deseczka (fornirowa); 16,5 x 22 cm;
sygn. i dat. l. d.: EOkuń 1914;
Cena oferowana 9 000 zł