Nr katalogowy: 127

Malarz nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 127

Widok na Kraków z okien Akademii Sztuk Pięknych

olej, sklejka; 51 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie