Nr katalogowy: 124

Marian MOKWA (1889-1987)

Nr katalogowy: 124

Brzeg morza w Zatoce Gdańskiej

olej, płótno; 68 x 68 cm;
sygn. l. d.: Mokwa;
Cena sprzedaży 6 500 zł