Nr katalogowy: 123

Arnold GRABONE (1896-1982)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż górski, 1950

olej, płótno; 50,5 x 60,1 cm;
sygn. i dat. l. d.: Arnold Grabone/ Juli 50