Nr katalogowy: 125

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 125

Widok na Zamek Jajeczny - Castel dell'Ovo - w Neapolu i Wezuwiusz

olej, tektura; 34 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena sprzedaży 12 000 zł