Nr katalogowy: 124

Władysław JAROCKI (1876-1965)

Nr katalogowy: 124

Pejzaż z Harendy, 1944

olej, sklejka, 49,5 x 75 cm;
sygn. l. d.: Wład. Jarocki / 1944