Nr katalogowy: 125

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

Nr katalogowy: 125

Pejzaż z południa, 1921

olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H.Epstein / 1921
Cena oferowana 60 000 zł