Nr katalogowy: 123

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż z torami kolejowymi, przed 1939

olej, płótno; 61,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Borysowski