Nr katalogowy: 15

Walery ELJASZ RADZIKOWSKI (1841-1905)

Nr katalogowy: 15

Odpoczynek górala, 1873

akwaforta, papier; 10,5 x 16 cm (odcisk płyty);
sygn. na płycie u dołu: W. Eljasz
oraz p. d.: 1873 / Tatry