Nr katalogowy: 14

Władysław LAM (1893-1984)

Nr katalogowy: 14

Sanczo Pansa i osioł, 1925

drzeworyt, papier;
23,5 x 20,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem p. d.: W. Lam
Cena oferowana 750 zł